Які марки легкових авто українці купували найчастіше у листопаді: рейтинг

Головна Сторінка » Які марки легкових авто українці купували найчастіше у листопаді: рейтинг

У листопаді українці придбали близько 5,4 тис. нових легкових автомобілів, що на 74% більше, ніж у листопаді минулого року.

Водночас реєстрації нових легковиків зменшились на 6%. Це може бути пов’язано з блокуванням кордону польськими перевізниками, через що строки доставки машин в Україну збільшилися, відповідно й очікування автівок споживачами, інформує Укравтопром у Telegram.

Найпопулярнішою маркою на ринку нових авто залишається Toyota. За місяць було зареєстровано 854 нових автомобілів цієї японської марки. Порівняно з жовтнем поточного року продажі нових “Тойот” зменшились на 8%, але зросли на 22% порівняно з листопадом 2022 року.

Другою за популярністю була марка Skoda, реєстрації автівок якої зросли на 90% відносно минулого року – до 517 шт.. Третій результат у Volkswagen – 476 одиниць (+266%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Експерти розповіли, як реально продовжити життя акумулятору в авто

Також до топ-10 листопада увійшли: Renault – 383 одиниць, Nissan – 309, BMW – 253, Mercedes-Benz – 222, Mazda – 189, Suzuki – 180 й Citroen – 178 авто.

При цьому титул бестселера місяця на ринку нових легковиків дістався автомобілю Renault Duster – 355 реєстрацій.

Загалом за 11 місяців 2023 року українці придбали 55 тис. нових легкових автомобілів, що на 61% більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Американська автомобільна компанія Tesla заповнила свої автосалони моделями Cybertruck у США і Канаді ще до запуску.

Компанія розташувала ранні моделі Cybertruck в автосалонах, спробувавши залучити більше клієнтів і підвищити продажі.

Натовпи були помічені в автосалонах, де розмістили цю нову модель.