Які овочі насправді є фруктами: свідомість переверне догори дригом

Головна Сторінка » Які овочі насправді є фруктами: свідомість переверне догори дригом

Деякі овочі – це приховані фрукти.

Існує багато неправильних уявлень, що вважати фруктами, а що ні.

Опублікували несподіваний перелік овочів, які насправді є фруктами і пояснили чому, пише tips-and-tricks.

Що робить щось фруктом і що робить щось овочем?

Плід – це насіннєва частина рослини, для росту якої потрібно запилення, і поширення якого призведе до подальшого поширення виду.

Овоч – це стебло, лист, цибулина, корінь або інша частина рослини. Але існує багато помилкових уявлень про те, що вважається фруктом, а що ні.

Овочі, які насправді є фруктами
Квасоля

Зелену квасолю насправді слід вважати фруктом. Це тому, що зелена квасоля містить насіння, що забезпечує розмноження виду. Вона не солодка на смак і люди завжди називають її овочем. Технічно вона є фруктом.

Баклажан

Те ж саме стосується баклажанів. Хоча ми б не їли баклажани сирими, вони вважаються ягодами. Тільки дуже великими. Вони не такі солодкі, як ягоди, і, можливо, не стануть чудовим доповненням до ранкового йогурту, але технічно вони є фруктами.

Оливка

До кінця не було зрозуміло, до якої харчової групи належать оливки. Але ніколи б не подумали, що це фрукт. Та вони походять з квітки оливкового дерева. І це технічно робить їх фруктами.

Гарбуз

Кабачки, як і гарбуз виростають з квітки. Це означає, що технічно вони є фруктами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Склали список 10 найкорисніших продуктів липня

Огірок

Відповідно огірок теж є фруктом. Їх смак трохи солодший, ніж у інших фруктів в цьому списку. Тому простіше повірити, що огірок гарне доповнення до вашого фруктового салату.

Перець

Навіть найгостріший перець це фрукт. Неважко повірити, що болгарський перець – це фрукт. Хоча вони завжди вважаються овочем. Але всі перці походять з квітів, а це означає, що всі перці, вважаються фруктами.

Деякі овочі краще їсти сирими, щоб наситити організм якомога більше поживними речовинами. Овочі без термічної обробки зберігають усі свої вітаміни та мінерали.

Сира морква є зручною та здоровою закускою, вона солодка і хрустка. Багата вітаміном А, вітаміном К і клітковиною. Контролює рівень цукру в крові та покращує травлення. Буряк добре підходить для салатів та у сирому вигляді. Просто натріть буряк, моркву та яблуко. Додайте трохи лимонного соку та імбиру. Салат з великою кількістю клітковини готовий.