Яку кашу найкорисніше їсти під час схуднення: сім варіантів

Головна Сторінка » Яку кашу найкорисніше їсти під час схуднення: сім варіантів

Каші надовго забезпечують відчуття ситості. Хто хоче схуднути, вони – ідеальний вибір, щоб не зголодніти за короткий проміжок часу після прийому їжі.

Каші покращують обмін речовин і дають енергію без зайвих калорій. Головне – обрати правильні види та готувати їх без цукру й жирних добавок.

Розповімо, які каші корисно їсти під час схуднення.

Найкращі каші для схуднення
Пшоняна каша

Якщо регулярно вживати пшоняну кашу, можна за 2 тижні скинути до 7 кг. Вона загалом покращує апетит, зміцнює волосся, зуби та покращує шкіру. Печінка краще працює завдяки пшоняній каші, налагоджується робота жовчного міхура та серцево-судинної системи.

Рисова каша

Найкориснішим вважається бурий рис, який виводить шлаки з організму, насичує мінералами та вітамінами. На 100 г продукту припадає лише 82 ккал.

Гречана каша

Лікарі радять гречку, аби запобігти ожирінню. Гречка містить вітаміни, які запобігають анемії. Це низькокалорійна каша, яка містить лише 308 ккал на 100 грамів продукту.

Пшенична каша

Ця каша може знизити рівень холестерину в крові. Каша також низькокалорійна, на 100 г продукту містить 316 ккал.

Перлова каша

Каша чудово “чистить” кишківник, виводить шлаки та токсини. На 100 г продукту міститься лише 108 ккал.

Вівсянка

Лідер за вмістом клітковини, пришвидшує метаболізм та прискорює схуднення. Якщо вівсянка на воді, то на 100 грамів продукту – лише 88 ккал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки вівсянки можна з’їдати, щоб не набрати зайву вагу

Кукурудзяна каша

Гіпоалергенний продукт з низьким вмістом калорій, на 100 г каші припадає лише 78 ккал. Каша сприяє швидкому розщепленню жирів і знижує рівень “поганого” холестерину.

У вівсянці є велика кількість вітамінів і мікроелементів, клітковини, заліза і антиоксидантів. Ця крупа відрізняється низьким глікемічним індексом, тому корисна для крові і фігури.

Бета-глюкан у складі вівса нормалізує рівень холестерину в крові і знижує ризик розвитку хвороб серця. Він сприяє зростанню числа корисних бактерій у шлунку, діючи як паливо для мікробів, і дає відчуття довгого насичення.