Яку куртку носити цієї зими: найтрендовіші варіанти

Головна Сторінка » Яку куртку носити цієї зими: найтрендовіші варіанти

Взимку верхній одяг має не лише бути модним, а й зігрівати. Цього року дизайнери розробили достатньо теплих варіантів, які підходять до будь-яких образів.

Пропонуємо переглянути, які куртки купувати наступного сезону, щоб бути в тренді й не змерзати.

Стьобана куртка

Стьобані моделі курток мають стильний і оригінальний вигляд, дозволяючи включати їх як у кежуал, так і стріт стайл образи.

Дута куртка

Це об’ємна куртка, більше схожа на вкорочений пуховик. Такий фасон добре захищає від холоду й створює гармонійний образ з іншими елементами гардеробу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Це – база. Шість елементів гардеробу, без яких не обійтися цієї осені

Джинсова куртка

Денім – найтрендовіший фасон цього року. Взимку обирайте джинсову куртку з утеплювачем у вигляді овчини. Модними будуть як оверсайз, так і короткі моделі.

Пуховик

Цього року обирайте куртку з з хутряним оздобленням та утеплювачем з овчини. Серед кольорової гами робіть ставки на чорний, блакитний, всі відтінки бежевого, сірий, лавандовий і оливковий.

У зимовий період штани – найзручніший варіант одягу. Цього року дизайнери презентували чималий вибір базових штанів, які підходять до будь-якого образу. Пропонуємо переглянути, які штани носити цієї зими, щоб мати стильний вигляд і не змерзнути.