fbpx

Яніна Соколова заінтригувала шанувальників новим бойфрендом

Головна Сторінка » Яніна Соколова заінтригувала шанувальників новим бойфрендом

Українська журналістка та телеведуча Яніна Соколова має нові стосунки після розлучення із банкіром Володимиром Литвином.

Однак, ім’я нового бойфренда вона поки тримає в таємниці, подробицями роману не ділиться. Журналістка не вважає за необхідне розповідати деталі особистого життя. Про це вона сказала в інтерв’ю Славі Дьоміну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після 25 років шлюбу й з публічними погрозами: хто і як з українських зірок розлучився 2022 року

“Кому це цікаво? Я не знаю, просто на даному етапі мені не хотілося б говорити про особисте життя. Я, поки що, не відчуваю, що цей час настав, з різних причин, з яких саме не буду говорити. Тим паче зараз війна в країні, а я тут буду розповідати про перипетії свого особистого життя”, ‒ сказала Соколова.

Журналістці вже приписували роман з лідером гурту “Бумбокс” Андрієм Хливнюком. Особливо інтенсивно чутки про стосунки між музикантом та ведучою почали ширитися після того, як Соколова опублікувала світлину, де вони з Хливнюком у романтичній обстановці при свічках. Але пізніше телеведуча запевнила, що з Хливнюком її пов’язує лише дружба.

Телеведуча Яніна Соколова, яка публікувала у сторіс обійми при свічках із лідером гурту “Бумбокс” Андрієм Хливнюком, обматюкала ЗМІ за висвітлення цього фото. Назвала ЗМІ, які написали про фото, “помийками”, заявила про “брехню і маніпуляції”.

Перед тим Соколовій приписували стосунки із фронтменом гурту “Друга Ріка” Валерієм Харчишиним.

Generated by Feedzy