Японію сколихнули два потужних землетруси поспіль

Головна Сторінка » Японію сколихнули два потужних землетруси поспіль

У Японії 3 червня сталися два землетруси поспіль.

Загрози виникнення цунамі немає, повідомляє Kyodo News.

“Землетрус магнітудою 6 балів стався у понеділок на півострові Ното в префектура Ісікава, що у центральній частині Японії. Поштовхи сталися на глибині близько 10 кілометрів під землею у містах Вадзіма та Судзу”, – свідчать дані метеорологічного агентства Японії.

Ще один землетрус магнітудою 4,8 стався у районі Ното о 6:40. У місті Судзу потужність поштовхів була на рівні 4,0.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блискавка влучила у дерево, під яким ховалися діти – десятки жертв

Зафіксували незначні зміни рівня моря поблизу міст, включаючи Судзу.

“У місті Цубата 60-річна жінка зламала ногу. Злякавшись поштовхів, вона впала із ліжка і травмувалася. 20-річний чоловік у місті Намерікава впав при спробі евакуюватися, зазнавши травм голови і стегон”, – звітують медики.

На атомній електростанції Shika в Ісікаві жодних відхилень внаслідок землетрусу виявлено не було.

Після землетрусу на півострові було тимчасово призупинено курсування швидкісних поїздів Joetsu та Hokuriku, поінформували в залізничній компанії East Japan Railway Co.

Німеччина потерпає від повеней. Евакуація загрожує новим районам. У двох німецьких землях ситуація залишається складною і місцями погіршується. Стихія продовжує набирати сили у деяких районах землі Баден-Вюртемберг східніше Штутгарта. У районі Геппінген вранці у понеділок адміністрація закликала мешканців пакувати найнеобхідніші речі та очікувати евакуації на верхніх поверхах. Триває евакуація у муніципалітеті Рудерсберг, де багато людей виявились заблоковані водою у своїх будинках.