Через негоду без світла залишились 312 населених пунктів – Укренерго

Головна Сторінка » Через негоду без світла залишились 312 населених пунктів – Укренерго

В Україні через негоду без світла залишились 312 населених пунктів у семи областях.

Окрім того, протягом усієї доби діють ліміти споживання електроенергії. Про це повідомили у пресслужбі Укренерго.

Через негоду було знеструмлено населені пункти у Житомирській, Кіровоградській, Київській, Полтавській, Сумській, Черкаській та Чернігівській областях.

Окрім того, через інші причини було знеструмлено 404 населені пункти. Зокрема через бойові дії є знеструмлення у Донецькій, Сумській, Харківській областях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні всю добу діятимуть обмеження на споживання електроенергії

В Укренерго нагадали, що вранці 2 червня росіяни атакували безпілотником об’єкт енергетичної інфраструктури в центральному регіоні. Ремонтні роботи розпочались відразу після відбою тривоги.

“Сьогодні протягом доби ліміти споживання електроенергії діють в усіх регіонах України. При перевищенні лімітів – обленерго застосовують графіки погодинних відключень для промислових та побутових споживачів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається також, що причиною застосування обмежень є наслідки шести масованих терористичних обстрілів РФ по українських електростанціях. Для подолання дефіциту залучаються імпорт й аварійна допомога з Європи.

В Україні ситуація зі світлом для споживачів буде складнішою цього тижня, ніж в останні дні травня. На це впливає три фактори, заявив голова компанії Укренерго Володимир Кудрицький.

Йдеться, зокрема, про виведення у плановий ремонт двох блоків атомних електростанцій, наслідки російських обстрілів об’єктів енергетики та прогнозоване зростання споживання.