Ярмоленко увійшов до елітного списку бомбардирів світового футболу

Головна Сторінка » Ярмоленко увійшов до елітного списку бомбардирів світового футболу

Вчора у Львові відбувся матч восьмого туру відбіркового етапу до чемпіонату світу – 2022 між збірними України та Боснії і Герцеговини (1:1).

На 15-й хвилині зустрічі Андрій Ярмоленко результативно завершив атаку збірної України, замкнувши на дальній штанзі простріл від Віктора Циганкова. Однак боснійці зуміли зрівняти рахунок на 77-ій хвилині.

Для Ярмоленка цей м’яч став 44-м в за національну збірну. Серед українців більше Ярмоленко забив тільки екс-тренер збірної Андрій Шевченко – 48 голів. Цей гол дозволив футболістові збірної України увійти в топ-100 найкращих бомбардирів збірних в історії. Тепер розташовується на 99-му місці в цьому списку.

Лідером відбіркової групи D залишається збірна Франції, яка в шести матчах набрала 12 очок. Друге місце утримує Україна, яка має 9 очок за підсумками семи матчів. На відстані одного очка від нашої команди розташовується Фінляндія, яка зіграла на одну гру менше. Боснія і Герцеговина має 7 очок, однак також провела всього шість матчів.