Євлаш сказав, як можна захистити Харків від постійних ударів РФ

Головна Сторінка » Євлаш сказав, як можна захистити Харків від постійних ударів РФ

У Збройних силах України розповіли, як захистити Харків від постійних російських ударів ракетами і дронами.

Це задача більш стратегічного характеру, якою займаються військові, заявив 24 травня речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі інформаційного марафону, передає Gazeta.ua.

“Проти С-300 дуже складно боротися через дуже близьку відстань від кордону безпосередньо з РФ та складність цілі – її важко збити. Тому, звичайно, найкращий би вихід був, але на жаль, це неможливо – просто відтягнути Харків територіально від кордону. Тут єдиний ефективний метод – безпосереднє знищення самих пускових установок”, – сказав він.

У нього запитали, як би на ситуацію із захистом Харкова вплинуло розміщення хоча б двох зенітних ракетних систем Patriot.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що чекає на пілотів F-16, які пройшли навчання у США – відповідь ЗСУ

“Якщо ми беремо балістику, то Patriot якраз досить ефективний у відбитті саме балістичного озброєння, аеробалістичних ракет типу “Кинжал”. Звичайно, Patriot – потужна зброя. Однак, саме біля Харкова використання таких засобів потребує особливих знань, вмінь і навичок, тому що постійно над територією Харківщини знаходяться десятки безпілотників”, – сказав Євлаш.

У випадку з Харковом системи Patriot потребуватимуть прикриття інших комплексів, і зокрема, таких як Hawk та інших для боротьби з безпілотниками і ракетами меншого типу.

Окремо речник повідомив, що після затвердження в США додаткового пакету допомоги для України, ракети у Повітряних силах є і вони готові відбивати повітряні напади ворога.

Харьковщина ежесуточно подвергается коварным сокрушительным ударам россиян, которых можно ожидать в любую секунду. В области почти не осталось безопасных мест, тревоги здесь длятся по 16 ч., заявила пресс-секретарь Харьковской областной военной администрации Елена Шаповал.