fbpx

Євросоюз розширить санкції проти Лукашенка: назвали дату

Головна Сторінка » Євросоюз розширить санкції проти Лукашенка: назвали дату

15 листопада міністри закордонних справ Євросоюзу розширять санкції проти Білорусі через дестабілізацію східних кордонів ЄС.

Про це сьогодні заявив верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, повідомляє Reuters.

“Ми готові дати зелене світло розширенню правових меж наших санкцій проти Білорусі, щоб вони могли застосовуватися до всіх, хто причетний до незаконного ввезення мігрантів до цієї країни. У понеділок ми накладемо також санкції щодо тридцяти чиновників адміністрації самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка, залучених до цієї кризи”, – зазначив він.

Під візові заборони та заморожування активів можуть потрапити керівники авіакомпаній та туристичних агенцій. У межах пакету нових санкцій не виключають повного закриття кордону з Білоруссю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туреччина заборонила продаж квитків у Білорусь громадянам Іраку, Сирії і Ємену

Євросоюз звинувачує Лукашенка у використанні мігрантів як “гібридної зброї” в тиску на Захід. 10 листопада повідомляли, що під санкції потраплять майже 200 осіб, зокрема диктатор та його сини, а також понад десяток установ і компаній.