fbpx

Їм потрібно притертися. Експерт розповів, про нового тренера Світоліної

Головна Сторінка » Їм потрібно притертися. Експерт розповів, про нового тренера Світоліної

Перша ракетка України 27-річна Еліна Світоліна змінила тренера. Українка відмовилася від послуг британця Ендрю Беттлса та почала співпрацю у новому сезоні із латвійцем Андрісом Юшкою. Тренером-консультантом буде Ґюнтер Бреснік та наставник з фізичної підготовки Юрій Жураковський.

Тенісний експерт Всеволод Кевлич спеціально для Gazeta.ua поділився очікуванням від співпраці Світоліної із новими фахівцями.

“Завжди важко міняти команду, бо важко прогнозувати чи ти “попадеш” з новим тренером. Я добре знаю Юшку як гравця. Він має рівень розуміння тенісу, має досвід роботи з Оленою Остапенко з Амандою Анісімовою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не готова до сезону. Світоліна програла другий матч поспіль

Те що я бачив у матчі Світоліна – Кісс(перемогла Еліну на турнірі в Аделаїді -Gazeta.ua ) поки не співпадає. Еліна не отримає від нового тренера, що хоче. На скільки буде плідною співпраця – поки прогнозувати важко. Потрібен час та притірка між тренером та гравцем.

Еліна обрала його, щоб грати у силовий теніс. Інший тренер Бреснік дістався від чоловіка. Австрійський тренер раніше допомагав Ґаелю Монфісу”, – сказав експерт.

Еліна Світоліна зараз займає 16-те місце у світовому рейтингу. В останньому матчі на турнірі в Аделаїді українка програла у першому колі. Наступним турніром буде Відкритий чемпіонат Австралії, який стартує 17 січня.