YouTube почне маркувати контент, який було створено за допомогою ШІ

Головна Сторінка » YouTube почне маркувати контент, який було створено за допомогою ШІ

Невдовзі відеохостинг YouTube вимагатиме розкриття інформації про контент, який створений штучним інтелектом і здатний ввести глядачів в оману.

Його позначатимуть спеціальними ярликами. Про це пише CNN.

Платформа тепер вимагатиме від авторів відеороликів додавати ярлики під час завантаження певного виду контенту.

Це стосується матеріалів, які включають маніпульований або синтетичний контент, який виглядає реалістично. Особлива увага приділяється використанню інструментів штучного інтелекту, оскільки це може призвести до хвилі дезінформації в соціальних мережах.

Віцепрезидентки компанії, Дженніфер Фланнері О’Коннор та Емілі Мокслі, зауважують, що це особливо важливо у випадках, коли обговорюються чутливі теми, такі як вибори, конфлікти та кризи в галузі суспільної охорони здоров’я та політики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маск заявив про свій штучний інтелект

Цей новий підхід призначений для того, щоб допомогти користувачам розрізняти синтетичний контент, особливо враховуючи нові інструменти генеративного штучного інтелекту, спрямовані на задоволення потреб споживачів. Ці інструменти дозволяють швидко створювати привабливі тексти, зображення, відео та аудіо, які часто важко відрізнити від справжніх.

За повідомленням компанії, можливість додавати ярлики буде введена у процес завантаження відео на YouTube, починаючи з початку наступного року. Позначки зазвичай будуть видно на панелях опису відео, іноді – у відеоплеєрі. Візуальний контент, створений за допомогою інструментів штучного інтелекту YouTube, також буде чітко позначений.

Компанія попередила, що користувачі, які не виконають нові вимоги, будуть притягнуті до відповідальності.

Автори, які порушать правила, можуть стати об’єктом видалення контенту або призупинення участі в партнерській програмі YouTube, яка дозволяє монетизацію. Платформа також наголошує, що синтетичний контент або контент, створений штучним інтелектом, порушуючи правила спільноти, підлягатиме тим самим обмеженням чи видаленню, що й інші відео.

Також варто зазначити, що музичні партнери платформи матимуть можливість звертатися з проханням про видалення музики, створеної штучним інтелектом, яка імітує голоси конкретних виконавців.

Google Alphabet погодився інвестувати до $2 млрд компанію Anthropic, яка займається штучним інтелектом.

Як зазначають представники компанії, Google вже інвестував $500 млн у конкурента OpenAI та погодилася додати ще $1,5 млрд з часом.

Компанія Anthropic, співзасновниками якої є колишні керівники OpenAI, рідні брати і сестри Даріо і Даніела Амодеї, доклала зусиль, щоб забезпечити ресурси та залучити спонсорів з великими кишенями, необхідних для того, щоб конкурувати з OpenAI і стати лідером у технологічному секторі.