З 1 квітня запровадили обмеження для рибалок

Головна Сторінка » З 1 квітня запровадили обмеження для рибалок

З 1 квітня в Україні буде діяти заборона на вилов риби та раків під час нересту.

Порушників очікує штраф або навіть кримінальна відповідальність. Про це пише Рівненський рибоохоронний патруль у Facebook.

“Заборону на вилов риби вводять для збереження популяції водних біоресурсів”, – йдеться у повідомленні.

З 1 квітня по 20 травня ловити рибу заборонено на річках, з 1 квітня по 30 червня у придаткових водах річок (старицях русел, заплавах).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчений попередив світ про глобальні катастрофи

Буде заборонено ловити рибу за допомогою човнів та моторних суден. Забороняється підводне полювання.

Але у цей період дозволяється любительське рибальство з використання вудочок, вилов з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою. Ловити рибу дозволяється з берега поза межами нерестовищ. Будь-якими іншими знаряддями або засобами здійснювати вилов забороняється.

Сума штрафу за порушення становить від 1700 до 6800 грн. Передбачене обмеження чи позбавлення волі до трьох років з конфіскацією знарядь, засобів промислу.

2023 рік був найтеплішим за останні 125 тис. років. Останні дані показали, що жовтень-2023 також став найспекотнішим у світі за цей період.

Зміна клімату підживлює все більш руйнівні природні катаклізми. Цього року це були повені, які забрали життя тисяч людей в Лівії, сильна спека в Південній Америці і найсильніший за всю історію сезон лісових пожеж в Канаді. Науковці б’ють на сполох. Якщо не зупинити викиди парникових газів в атмосферу, температура на планеті буде швидко зростати – і це відчує кожен.