fbpx

“З полку в живих залишилися 18 людей” – дружина розповіла окупанту про втрати РФ під Ізюмом

Головна Сторінка » “З полку в живих залишилися 18 людей” – дружина розповіла окупанту про втрати РФ під Ізюмом

На території так званої ЛНР триває примусова мобілізація на війну проти України. Росіяни готові “призвати” на фронт навіть підлітків.

Про це свідчить перехоплена телефонна розмова окупанта-ЛНРівця з дружиною. Запис оприлюднило Головне управління української розвідки на сайті 23 вересня.

“Тут забирають усіх пацанів, усіх. Навіть 15-річних вчора забирали в військкомат, доки батьки не підтверджували їхні особи, що їм по п’ятнадцять років”, сказала бійцю псевдореспубліки дружина.

Жінка також розповіла чоловікові про втрати росіян під Ізюмом на Харківщині. За її словами, від 204-го полку, що воював там, залишилося до 20 осіб.

“Пацан був з 204-го полку. Каже, у нас в живих залишилися 18 людей”, сказала вона.

Ці “вояки”, потрапивши в оточення, просили допомоги в так званої ДНР. Однак отримали відмову. Тож тепер залишки особового складу полку не хочуть ставати на захист сусідньої “республіки” ДНР, за словами жінки.

Ізюм росіяни повністю окупували 2 квітня. До цього вони інтенсивно обстрілювали його. Вся інфраструктура Ізюма знищена.

Допоміг окупантам увійти до Ізюма депутат від вже забороненої партії ОПЗЖ Анатолій Фомичевський. Він показав ворогу “незахищену дорогу” в місто.

11 вересня офіцер 95-ї бригади Збройних сил України Юрій Кочевенко опублікував відео із центра Ізюма, де перебували українські бійці. Цим засвідчив звільнення міста.

Повернення Ізюма поклало край перспективі досягнення Російською Федерацією заявленої мети на Донбасі, вважають американські військові аналітики.