fbpx

Намалюють будь-який вигідний результат – Гайдай розповів, як на Луганщині проходить псевдореферендум

Головна Сторінка » Намалюють будь-який вигідний результат – Гайдай розповів, як на Луганщині проходить псевдореферендум

Російські окупанти влаштовують “виїзні пункти” для голосування на псевдореферендумі щодо приєднання до Росії.

Фото одного з таких пунктів для “голосування” у Telegram опублікував голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Він впевнений, що росіяни “намалюють будь-який вигідний їм результат”.

“Тим більше, зранку ватажок так званої ЛНР заявив про плани звернутися до президента РФ, щоб той на законодавчому рівні розглянув питання входження “республіки” до складу Росії. Тобто, думка населення не має ніякого значення”, пише Гайдай.

За його словами, до кожної виїзної дільниці приставлений “вертухай з автоматом”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти активізувалися з псевдореферендумами Генштаб

“Його поява за покликом “русской души” мала би змусити людей покірно віддати свій голос. Втім, так відбувається на Росії. Жителі Луганщини, навпаки, остерігаються. І навіть ті, хто ще вагався, після приїзду військових вирішили залишитися вдома”, наголосив голова ОВА.

Гайдай також нагадав, що кожен, хто допомагає в організації псевдореферендуму, повинен пам’ятати, що на нього чекає кримінальна відповідальність.

“Немає значення хто ініціатор, агітатор, член дільниці за колабораційну та сепаратистську діяльність застосовується покарання – до 15 років ув’язнення. Крім того, це неможливість побачити рідних, які мешкають на підконтрольній Україні території, призупинення будь-яких соціальних виплат, у тому числі й пенсій, арешт рухомого та нерухомого майна”, додав Гайдай.

Російські пропагандисти на тимчасово окупованій території Луганщини готуються знімати сюжети про псевдореферендум і нібито “активну участь” місцевих у ньому. Також окупанти намагаються підвищити явку під час “волевиявлення”. Про це повідомив голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

20 вересня російська окупаційна “влада” на захоплених територіях сходу України заявила про проведення 2327 вересня так званих “референдумів” про приєднання до Росії”. Світова спільнота встигла відреагувати на такі наміри окупантів та заявила про невизнання результатів “голосування”.