Заборону пов’язаних з Росією релігійних організацій засипали правковим спамом: прізвища нардепів

Головна Сторінка » Заборону пов’язаних з Росією релігійних організацій засипали правковим спамом: прізвища нардепів

До урядового законопроєкту про заборону релігійних організацій, пов’язаних із країною-агресором Російською Федерацією, подали близько 1200 правок.

Значна частина з них є поправковим спамом авторства нардепів Євгенія Шевченка та Артема Дмитрука. Про це повідомив рух “Чесно”.

Крім того, частину правок подали нардепи з фракції “Слуга народу” Павло Халімон, Євгеній Брагар і Сергій Литвиненко.

Також кілька десятків правок подав представник групи “Платформа за життя та мир”, нардеп від забороненої партії “Опозиційна платформа – За життя” Юрій Бойко.

Про це руху “Чесно” повідомили у Комітеті з питань гуманітарної та інформаційної політики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Позивний “Буратіно” і робота на Росію: СБУ оголосила підозру Дубінському

Голова комітету Микита Потураєв сказав, що поправковим спамом деякі нардепи намагаються сповільнити підготовку законопроєкту до другого читання.

Однак члени комітету налаштовані якісно доопрацювати текст і найближчим часом винести його на розгляд, повідомив Потураєв.

“Працювати з поправковим спамом ми вміємо і подолати його не буде складно. Плануємо підготувати текст проєкту до розгляду у сесійній залі до середини грудня”, – сказав.

19 жовтня Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт №8371 щодо заборони релігійних організацій, пов’язаних із РФ.

Лише один голос “За” законопроєкт дала група ПЗЖМ, і жодного голосу не дала група “Відновлення України”, до якої увійшли нардепи від забороненої ОПЗЖ.

“Чесно” опублікував прізвища нардепів, хто не голосував або утримався.

Торік Служба безпеки України провела контррозвідувальні заходи на об’єктах, яким користуються представники РПЦ в Україні. На території єпархій знайшли російські паспорти, георгіївські стрічки, символіку ОПЗЖ і методички голови РПЦ Кирила Гундяєва.

У квітні журналіст Михайло Ткач повідомив про російське громадянство у митрополита Онуфрія (Ореста Березовського).

СБУ повідомила про підозру у виправдовуванні російської збройної агресії колишньому настоятелю Києво-Печерської лаври Павлу Лебідю.