Загарбники будують нові укріплення біля Маріуполя

Головна Сторінка » Загарбники будують нові укріплення біля Маріуполя

Російські окупанти споруджують нові укріплення поблизу захопленого Маріуполя.

Будують їх вздовж траси Маріуполь – Донецьк на ділянці поблизу Гранітного. Про це у Telegram повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, Гранітне стає головною логістичною артерією для окупантів в забезпеченні ділянки фронту по точках Волноваха – Вугледар – Курахівський напрямок – Донецьк. Загарбники використовують там автомобільний та залізничний мости.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупантам із сил ППО “рекомендують” вивозити родини з Криму

Андрющенко опублікував карту російських логістичних шляхів та укріплень.

“Позначили на карті (позначка 1 та помаранчевий шлях) про який міст мова. Червоним – бажаний маршрут (без моста). Позначка два – де будують укріплення та логістичні розв’язки”, – пояснив він.

За словами радника міського голови, два моста тотально вирішують питання російської логістики з Ростова.

“Намалювали для розуміння логістику та позначили ключовий міст. Може він зникне? Було б непогано. Це збільшить логістичне плече майже на 70 км. та збільшить час до 10 годин проходження колони. Бонусом – все побачимо через Маріуполь”, – додав Андрющенко.

Раніше партизани повідомляли, що в Маріуполі окупанти змінюють позиції та перекидають системи ППО до Криму.

Російським військовим надійшло розпорядження заселятися в житлових кварталах для збереження техніки та особового складу. Також до Криму було перекинуто установки, які забезпечували захист повітряного простору Маріуполя.