Захисниця “Азовсталі” Катерина “Пташка” потрапила в ДТП

Головна Сторінка » Захисниця “Азовсталі” Катерина “Пташка” потрапила в ДТП

Захисниця “Азовсталі” Катерина “Пташка” Поліщук потрапила в серйозну ДТП.

У своєму Instagram парамедикиня зазначила, що її автомобіль майже повністю знищений.

“Забита рука і ребра, розбиті коліна і струс трошки після контузії. І мінус пів машини. Таке буває, коли хтось неуважний на дорозі. І, на диво, то не я. Мене знесли з дороги, бо вирішили повернути ліворуч, не переконавшись, що я не їду назустріч. Попереду нього було ще одне авто впритул, тому його я теж побачити не могла. Що ж, машини в мене тепер нема, мене врятували подушки, але я не засмучена. Ні з ким не сварилась, водій попався адекватний. Я спокійно перевірила всіх на травми, себе перемотала вже вдома”, – розповіла Поліщук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізований ведучий Дрималовський показав фронтові будні й зустріч з президентом

Катерина нагадала підписниками перевіряти автомобілі на справність і не нехтувати безпекою.

“Єдиний ваш захист: справні подушки безпеки, гальма, уважність, швидкість руху в межах правил, пристебнутий ремінь безпеки. Не нехтуйте, будь ласка, бо наслідки ДТП багато чим залежать від вашої відповідальності”, – підсумувала військова.

Станом на січень 2024 року в українській армії служать 45 587 військовослужбовиць. Понад чотири тисячі з них перебувають у зоні бойових дій. Gazeta.ua зібрала фото тендітних захисниць, які щодня ризикують своїм життям і віддають усі сили на нашу перемогу.