Захисник Авдіївки розповів про дуже складну ситуацію навколо міста

Головна Сторінка » Захисник Авдіївки розповів про дуже складну ситуацію навколо міста

Навколо міста Авдіївка ситуація на даний момент дуже складна, але контрольована.

Найскладніше – на промзоні. Про це в інтерв’ю ZN.UA розповів оборонець міста, майор МВС Максим “Лютий” Морозов, який воює в Авдіївці з 2014-го року.

“На півдні від Авдіївки зараз ситуація складна, але контрольована. Це населені пункти Первомайське, Сєвєрне. Незважаючи на спроби росіян просунутися, вони всі є невдалими”, – каже Морозов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Знищено 12 загарбників: військові показали на відео роботу снайперів під Авдіївкою

Військовий додає, що зараз надзвичайно складна обстановка в центрі, на промзоні. Там відбуваються постійні бої, через що вона перетворюється на купи будівельного сміття. На “промці” зараз критично і з тієї причини, що просто немає, де тримати оборону.

“Північніше, якщо говорити про “Коксохім”, то там зараз ми бачимо постійні спроби росіян зайти на завод, постійні штурмові дії, удари авіацією, КАБами. Ще північніше – це села Степове, Керамік. Там теж відбуваються постійні бої – ворог розширює сірі зони й намагається взяти їх під свій контроль”, – каже Морозов.

Російські війська за останню добу просунулися у районі Авдіївки.

Також вони пішли в наступ поблизу кордону Донецької та Запорізької областей. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Російські військові блогери стверджували, що російські війська просунулися на захід від залізничного полотна біля Степового (3 км на північний захід від Авдіївки) та поблизу Новокалинового (11 км на північний захід від Авдіївки).

29 і 30 листопада російські джерела стверджували, що їхні війська також просунулися на північ від промислової зони на південний схід від Авдіївки і що тривають бої поблизу Авдіївського коксохімічного заводу.