Захисники в оточенні 70 діб утримували позицію у круговій обороні

Головна Сторінка » Захисники в оточенні 70 діб утримували позицію у круговій обороні

Зведена група захисників 70 днів перебувала на позиції на Донбасі в оточенні та без ротації. Поки інші військові намагалися звільнити шлях, бійці тримали кругову оборону, цілодобово відбиваючи атаки росіян.

Операція з пробиття логістичного шляху до захисників тривала понад два місяці, повідомили у Facebook батальйону. Воїни 225-го окремого штурмового 223-го батальйону морської піхоти 70 днів утримували позицію в оточенні у круговій обороні.

“Єдиним шляхом постачання для бійців в оточенні залишилися безпілотники – ними доставляли боєкомплект, їжу та воду. Попри поранення та постійний тиск із боку ворога, бійці втримали позицію і при першій можливості були виведені на ротацію. Позиція наша, шлях розблоковано”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путіну бракує людей і боєприпасів для великого наступу – НАТО

Батальйон не розкриває, де саме відбулися ці події. Водночас останні дописи свідчать про те, що це з’єднання виконувало бойові завдання у районі Часового Яру на Донеччині.

Загальні бойові втрати російських окупантів на 10 липня склали 554 510 осіб. Протягом минулої доби знищено ще 1100 загарбників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України.