Заробляє $100 тис. за місяць. Двійник “Диво-жінки” знімає відео 18+

Головна Сторінка » Заробляє $100 тис. за місяць. Двійник “Диво-жінки” знімає відео 18+

Бразильська блогерка 21-річна Джованна Лотьє заробляє майже $100 тис. за місяць, створюючи сексуальний контент як двійник “Диво-жінки” Ґаль Ґадот.

Прихильники кажуть, що вона настільки схожа з ізраїльською акторкою, що люди навіть зупиняють її на вулиці, щоб привітатися. Про це пише таблоїд Dailystar.

“Я ще більше відчуваю цю схожість, коли я без макіяжу, мені подобається знати, що мої риси обличчя нагадують когось знаменитого. Мене навіть зупиняли люди, щоб прокоментувати мою схожість із Ґаль, у тому числі багато фанів просили мене зняти відео на тему “Диво-жінки”, розповіда Лотьє.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Двометрова бухгалтерка покинула роботу і почала заробляти $300 тис. за місяць на фото 18+

Джованна залишила кар’єру моделі, яка приносила їй $2,5 тис. на місяць і почала знімати контент 18+, який приносить їй майже $100 тис.

“Я хотіла зробити щось, що дозволило б мені бути собою і дослідити свою чуттєвість автентичним способом. Я давно стежу за роботою Ґадот. Вважаю, що вона чудова, тому ці порівняння приносять мені задоволення”, підсумувала блогерка.

Блогерка Кріссі Світ за два роки заробила 190 тис фунтів стерлінгів (майже $245 тис) на своїх пальцях. Світ почала продавати світлини своїх ніг під час пандемії Covid-19. Тоді вона працювала в барі та перукарні, але робота не приносила її багато грошей. Тепер жінка виконує різні забаганки чоловіків. Вона може натирати ноги олією або лосьйоном і навіть топтатися по їжі.