Збірні України знову провалили естафети на етапі Кубка світу з біатлону

Home Новини звідусіль Збірні України знову провалили естафети на етапі Кубка світу з біатлону

Невтішим виявився для збірної України з біатлону другий етап Кубка світу сезону 2022/2023.

У жіночій естафеті в Гохфільцені наші спортсменки знову провалилися.

Настрілявши коло штрафу й використавши сім додаткових патронів, українки фінішували 12-ми.

За нашу команду виступили Анастасія Меркушина, Ганна Кривонос, яка і заробила штрафні метри, Дар’я Блашко й Олена Білосюк.

Перемогла команда Франції, другою фінішувала Швеція, а третьою Італія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Втрата у збірній України з біатлону: капітану зроблять операцію

На аналогічній позиції фінішувала й чоловіча команда України.

Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал і Тарас Лесюк на штрафні кола не настріляли, проте багато часу втратили на дистанції.

Перемогу здобула Норвегія, на другому місці Швеція, на третьому Німеччина.

Анастасія Меркушина в спринті й гонці переслідування показала 35-й результат.

Антон Дудченко після 38-го рядка в спринті піднявся на 23-й у гонці переслідування.

На етапі Кубка світу з біатлону в Контіолагті українки фінішували останніми в естафеті.

Наступний етап відбудеться 1518 грудня у Франції.