fbpx

“Здалося, що вони ходять”: росіянин вдерся в морг і понівечив тіла

Головна Сторінка » “Здалося, що вони ходять”: росіянин вдерся в морг і понівечив тіла

У Красноярському краї Росії чоловік вломився в морг, щоб переночувати. Він був п’яний і йому здалося, що покійники “ходять”.

Інцидент стався у лікарні Курагінського району, пише “Сибирь Реалии”. Коли саме, не уточнили.

Злякавшись чоловік схопив скальпель і порізав чотири тіла. Сліди злому моргу помітили співробітники медустанови та повідомили у поліцію. Зловмисника затримали за кілька годин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії чоловік помер після цинічного жарту лікаря

“Здалося, що вони ходять, встають. Страшно стало. Встали там у морзі, я порізав їх ножем. Дуже сильно п’яний був. Цілий день пив, дуже багато випив. Пив горілку, пиво, вино, все разом”, розповів затриманий.

Стосовно чоловіка порушили кримінальну справу за статтею “наруга над тілами померлих і місцями їхнього поховання”.

За даними правоохоронців, підозрюваний понівечив тіла однієї жінки й трьох чоловіків, завдавши множинні порізи за допомогою скальпеля та ножів.

Дві третини медичних установ на території окупованих Росією Донецької та Луганської областей України повністю заповнені Сovid-хворими.

У мережі місцеві показували намети. У них нібито складали тіла померлих від коронавірусу, які не поміщалися у морги. Публікували й фото з пакетами біля смітників. Уся ця інформація є лише в пабліках зі слів жителів окупованих територій.