Зелена картка на автомобіль від сервісу Green Travel

Головна Сторінка » Зелена картка на автомобіль від сервісу Green Travel

При виїзді за кордон українські водії мають придбати спеціальний страховий поліс під назвою “Зелена карта”. Це міжнародна страховка, яка діє у 48 країнах світу, та її відсутність при перетині кордону є грубим порушенням. За порушення термінів страхування або відсутність поліса передбачені штрафи від 200 до 1400 євро.

Не варто випробовувати долю і слід керуватися правилами, тим більше проблем із купівлею страхового поліса не виникне. Сервіс страхування Green Travel пропонує за лічені хвилини оформити документ та отримати його для комфортної подорожі. У режимі онлайн зелена карта оформляється шляхом введення терміну поїздки та типу транспортного засобу. Якщо виникнуть складнощі, то менеджери сервісу та консультанти зможуть відповісти на всі запитання.

Як оформляється поліс

Після визначення терміну поїздки та вибору типу транспорту необхідно вказати таку інформацію:

контактний номер телефону;

адресу електронної пошти;

дату початку дії полісу;

інформацію про транспортний засіб;

дані про клієнта;

інформацію для надсилання кешбеку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уряд змінив правила дорожнього руху

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить оформити страховку навіть тим, хто вперше стикається з цією процедурою. Після згоди з правилами та умовами сервісу клієнт переходить на сторінку оплати, вибираючи найзручніший спосіб.

Переваги сервісу Green Travel

Головне переваг висока швидкість роботи сервісу, що дозволить навіть стоячи на кордоні оформити документ і скористатися ним через кілька хвилин. Клієнтам видається оригінальний документ, який може бути використаний у 48 країнах світу.

Як альтернативний спосіб оформлення допускається застосування чат-бота Green Travel в месенеджері Telegram. Такий формат замовлення зеленої карти додатково спрощує взаємодію із сервісом, особливо для тих, хто ніколи не замовляв такий поліс.

Якщо раптом поїздка відклалася і зелена карта не знадобилася, є можливість повернути поліс і отримати гроші назад. Технічна підтримка також на високому рівні, адже гарантується збереження та шифрування особистих даних клієнтів. Інформація ніколи не передаватиметься третім особам.

Як використати страховий поліс

При попаданні в ДТП закордоном зелена карта є чудовим інструментом для компенсацій. Порядок дій такий:

залишатися на місці;

викликати поліцію;

зафіксувати пригоду;

пред’явити поліс за своєї провини у ДТП;

отримати від поліції довідку;

поінформувати страхову компанію не пізніше як за 15 днів.

Заздалегідь слід вивчити правила використання такого інструменту, а також оцінити умови, прописані у договорі.

Через несприятливі погодні умови збільшується ризик потрапити у дорожньо-транспортну пригоду.

Якщо ушкодження автомобіля несуттєві, є можливість скористатися європротоколом, який можна оформити без виклику поліції, усього за декілька хвилин. Скласти європротокол можна за допомогою онлайн-системи, або ж на паперовому бланку.