Зеленська відкрила дитячу зону на столичному вокзалі. Обрала темний костюм

Головна Сторінка » Зеленська відкрила дитячу зону на столичному вокзалі. Обрала темний костюм

Перша леді Олена Зеленська взяла участь у відкритті найбільшої в Україні дитячої зони на центральному вокзалі Києва.

Вона обрала костюм у темній колірній гамі. Світлини з заходу опублікувала в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олена Зеленська з’явилася у новому стилі. Якому одягу надала перевагу

До відкриття освітньо-розважально-спортивного простору “Дитяча точка Спільно” долучилися також віцепрем’єр з відновлення України Олександр Кубраков, міністр освіти і науки Оксен Лісовий, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін та голова правління Укрзалізниці Євген Лященко.

“Зазвичай вокзали асоціюються в дитини з подорожами, пригодами, новими враженнями. Але рік російського нападу сформував у сучасного покоління дітей іншу асоціацію з евакуацією, вимушеним від’їздом, розлукою. Мрію про день, коли кожен вокзал країни стане виключно місцем радісних повернень і радісних очікувань, даруватиме лише радісні передчуття подорожей”, прокоментувала Зеленська.

У травні перша леді відвідала Лондон, де відбулася коронація Карла ІІІ. На Даунінґ-стріт зустрілася з прем’єр-міністром Великої Британії Ріші Сунаком і його дружиною Акшатою Мурті.

Олена Зеленська і нобелівська лауреатка правозахисниця Олександра Матвійчук увійшли до списку 100 найвпливовіших людей планети 2023 року за версією американського журналу Time.