fbpx

Зеленському, Медведчуку і Мураєву роздали антипремії

Головна Сторінка » Зеленському, Медведчуку і Мураєву роздали антипремії

2021-й став роком експансії команди президента Володимира Зеленського на медійний ринок, загострення російської пропаганди проти України та антивакцинаторства.

Антипремію опублікував “Детектор медіа”

“Переможців” визначили у восьми номінаціях.

Найгірший медіавласник року – команда президента Зеленського

Команда Зеленського заслужила на номінацію тим, що спробувала стати “медіавласником” і відродити практику маріонеткових ЗМІ, підконтрольних владі.

Формально телеканали називаються “державними”, але що “Дом”, що оновлена “Рада” неприховано працюють в інтересах не держави, а саме влади. “Нові обличчя” відроджують радянську практику.

Найгірший журналіст року – Макс Назаров

Телеведучий у стилі російської пропаганди лякав мешканців окупованих територій “чистками”, якщо Україна отримає контроль над власним кордоном. Висміював і перебивав будь-яких гостей, які захищають українські інтереси. Підтримував білоруського диктатора Олександра Лукашенка та їздив до нього в гості.

“Макс Назаров утілює все найгірше, що є в українській журналістиці сьогодні”, – пише “Детектор медіа”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Яким був 2021-й у фотожабах і мемах

Медійний антиваксер року – Дмитро Гнап

Торік журналіст виявився противником вакцинації. На ютуб-каналі пропагував проти щеплень. “Влада зробила нас товаром: кредит від МВФ в обмін на масову вакцинацію”, – казав.

Піар року – “Дом”

На каналі, призначеному для окупованих територій, запустили шоу “Взгляд с Банковой”, де тодішня прессекретерка президента Юлія Мендель казала: “Так считает президент Зеленский, так думаю я”.

У новинах розповідали про досягнення влади і найчастіше – особисто глави держави. Але найгірше, що, російськомовний канал для окупованих територій планують розширити на всю країну.

Розпалювання ворожнечі року – Ілля Кива

Нардеп від ОПЗЖ Кива заявляв: “Что вообще происходит с западной Украиной? Сегодня что у них там взыграли их жилы, и по их венам взыграла вот эта кровь предателей? Что они сегодня вытворяют? Кто такой Шухевич? Пособник нацистов”.

Пропагандисти Медведчука люблять звинувачувати українців у “межнациональной вражде”, “делении на сорты” та іншій “русофобии”. Але насправді саме вони цілеспрямовано розпалюють ворожнечу і ненависть між українцями.

Російська пропаганда року – Віктор Медведчук і Євгеній Мураєв

Медведчук вітав партію Путіна “Единая Россия”. Хвалив її за “гідну відповідь на міжнародні виклики”, а потім похвалив і саму Росію за “яскравий захист національних інтересів”.

Мураєв виправдовував російську агресію проти України: “А если вы переспали с соседской женой, сосед имеет право переспать с вашей?”.

Найтупіша заява року – Мураєв

Мураєв заявив, що НАТО створили колишні нацисти: “Кто входит в НАТО и Европейский Союз. Я вам скажу, кто. Большинство стран европейских, которые воевали на стороне гитлеровской коалиции и убили 8 миллионов украинцев”.

Найгірше шоу року – пресмарафон Зеленського

На пресконференції у листопаді Зеленський заявив, що журналіст Михайло Ткач не дає йому відпочивати, на совісті Юрія Бутусова смерті людей.

“Це далеко не повний перелік того, що Володимир Зеленський закидав медійникам. Додайте до цього іспанський сором від поведінки Наталі Мосейчук, специфічну організацію заходу і саму манеру спілкування лідера держави й отримаєте найгірше шоу року”, – пише “Детектор медіа”.

У січні блогер Сергій Стерненко зареєстрував петицію на сайті президента – запровадити санкції щодо телеканалу “Наш” за антиукраїнську діяльність.