Зеленському на Ставці кажуть правду – “Тавр”

Головна Сторінка » Зеленському на Ставці кажуть правду – “Тавр”

На Ставці верховного головнокомандувача президенту Володимиру Зеленському доповідають про реальну ситуацію на фронті.

Однак, без віри президента в перемогу війна точно буде програна. Про це в інтерв’ю Наталії Мосейчук розповів начальник штабу 12 бригади спецпризначення “Азов” Богдан Кротевич з позивним “Тавр”.

“Я не думаю, що президент сидить і думає, що все гаразд. Є Ставка, на Ставці присутні не тільки головнокомандувач, не тільки генерали, а й міністри, різні люди. Вони всі доповідають та мають змогу доповісти. Я знаю на 100% від високопосадовців, які присутні на цій Ставці, що президенту кажуть, як є. Є люди, які кажуть, як є”, – сказав Кротевич.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залужний б’є на сполох: як змінюється підтримка України

Він також прокоментував, заяви анонімних представників Офіса президента, які стверджували виданню Time, що Україна не має шансів на перемогу.

“В Офісі президента є люди – заступники радників, радники, ще хтось, хто, можливо, не присутні на Ставці. І от вони, скоріш за все, бояться сказати свою думку. Можливо, вони прокоментували Саймону Шустеру стосовно своєї думки – що “ми боїмося підійти до президента і сказати, що нам там кажуть, що ми десь там програємо, десь ми перемагаємо” і так далі”, – розповів майор.

За словами “Тавра”, віра в перемогу нині – це насправді те, шо потрібне Україні.

“Адже якщо президент засумнівається в перемозі, тоді ми стовідсотково програємо”, – додав військовий.

Втрати України на фронті уп’ятеро менші, ніж у Росії. Відхід росіян з України є реальним способом зупинити війну, сказав президент України Володимир Зеленський під час виступу на конференції Reuters Next.

За словами Зеленського, росіяни мають вийти “після цього ми можемо розпочати дипломатичну платформу або шлях до того, як закінчити війну”.