fbpx

Зеленський говорить так, ніби днював і ночував на Майдані – Андрухович

Головна Сторінка » Зеленський говорить так, ніби днював і ночував на Майдані – Андрухович

Президент Володимир Зеленський змушений говорити так, ніби він щойно з Майдану.

Про це сказав письменник Юрій Андрухович, пише НВ

“Зеленський мімікрує. Він ніколи не стояв на жодній сцені Майдану, але іноді змушений говорити так, ніби щойно звідти. Ніби він днював на ній і ночував, а його приталені піджаки й сорочки пропахли димом зі спалюваних шин”, – сказав письменник.

“Слава Україні!” Зеленський виголошуватиме дедалі частіше, прогнозує Андрухович.

“Слава Україні!” президент Зеленський зобов’язаний взяти в користування як верховний головнокомандувач. Це не означає, що йому особисто це гасло близьке. Але він змушений, бо така в нього посада. Яка, схоже на те, дедалі більше йому подобається”, – зазначає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ганьба малоросам!” Зеленського і Єрмака зустріли на Алеї Героїв Небесної сотні

“Загалом же актор і продюсер телевізійного шоу Зеленський у 2013 році Майдан намагався висміювати, і горезвісні ебонітові палички як один із показників його тодішньої позиції – а також специфічного почуття гумору вже давно стали мемом. Йому і кварталівцям у цілому Майдан був чужий.

Люди з абсолютно радянським бекграундом та ще й кавеенівської закваски, Зеленський і команда могли вбачати в Майдані хіба що “збіговисько нациків”. Його й висміювали.

Янукович та його режим були їм і зрозуміліші. Та й як вони у Кварталі могли кусати руку, що їх годувала? Адже корпоративи на замовлення одіозних стовпів режиму були нічим іншим, як своєрідною інтеграцією в систему влади”, – зауважив письменник.

Але тепер Зеленський президент і він мусить хоча б час від часу згадати публічно про цінності Майдану, зазначив Андрухович.

“Якщо він цього не робитиме, то це буде в інтересах його головного електорального опонента”, – каже письменник.