fbpx

“Зеленський не стане вироком Порошенку” – Рибачук

Головна Сторінка » “Зеленський не стане вироком Порошенку” – Рибачук

Судових перспектив у справі проти п’ятого президента Петра Порошенка немає. 20 грудня поштою йому принесли підозру у державній зраді. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua сказав колишній віцепрем’єр Олег Рибачук.

“Зеленський не стане вироком Порошенку. Всі чудово розуміють, що подається під політичним соусом. На Заході існує неписане правило: навіть якщо є майже стовідсоткові можливості посадити політичного опонента, не робити цього. Боротися маєш на виборах. Особливо, якщо це лідери опозиції, колишні прем’єри чи президенти. Пам’ятаємо, чим закінчилися посадки Луценка, Тимошенко. Якщо Зеленському вдасться закрити Порошенка за вугілля, як Янукович посадив Юлю за газ, то з цього моменту він стане Януковичем. Такі ж будуть наслідки. Включиться таймер політичного знищення.

Порошенко сам для себе є політичним вироком, вважає Рибачук:

“Він майже три роки як не у владі. Досі антирейтинг лишається високим. Параноя і фобія Зеленського дозволяють Порошенкові бути на виду і почуватися впливовим”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Росія своїх “кротів” любить, вирощує і просуває в українській владі” – Олег Рибачук

За його словами, у Зеленського дуже багато особистісного.

“Його гризе образа на Порошенка. Як Янукович мстився Тимошенко. Чому підозру підписав заступник, а не генпрокурор Ірина Венедіктова? Розуміє, що нічого не буде. Ця іграшка на новорічну ялинку більше нагадує вінок на політичну могилку Зеленського”, – додав Рибачук.

Він вважає, що Петро Порошенко обов’язково повернеться в Україну.

“І як тільки потрапить під арешт, Зеленський стане Януковичем. Цим точно не покращить свій рейтинг і політичні перспективи його партії. Може забути про другий термін”, – зауважив Рибачук.

Під Новий рік влада підготувала п’ятому президентові Петру Порошенкові “подарунок” – вручили підозру в держраді. Намагаються посадити у справі про купівлю вугілля з окупованих територій на Донбасі протягом 2014-2015 років. Раніше за це під під домашнім арештом опинився один з лідерів “Опозиційної платформи За життя”, кум російського президента Віктор Медведчук. Місяць тому під удар потрапив енергетичний міністр тих часів Володимир Демчишин. Держбюро розслідувань 20 грудня заявило, що вручило Порошенкові підозру поштою. Сам він ще 17 грудня поїхав у відрядження за кордон і повернеться після новорічних свят.