Зеленський подякував Палаті представників США за схвалення допомоги Україні

Головна Сторінка » Зеленський подякував Палаті представників США за схвалення допомоги Україні

Демократія та свобода завжди матимуть значення у світі й ніколи не зазнають поразки, доки Америка допомагатиме їх захищати.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський, який подякував Конгресу США, президенту Джо Байдену та Сполученим штатам за ухвалення рішення про допомогу Україні. На рішення Конгресу глава держави відреагував у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський пояснив, чому Україна не збирається капітулювати перед Росією

“Я вдячний Палаті представників Конгресу США, обом партіям і особисто спікеру Майку Джонсону за рішення, яке зберігає правильний хід історії. Життєво важливий законопроєкт про допомогу США, ухвалений сьогодні Палатою представників, допоможе запобігти розповзанню війни, збереже тисячі й тисячі життів і зробить обидва наші народи сильнішими”, – зазначив він.

Президент України наголосив, що справедливий мир і безпека можуть бути досягнуті лише завдяки силі.

“Ми сподіваємося, що законопроєкти будуть підтримані в Сенаті та направлені на розгляд Президенту Байдену. Дякую, Америко!” – наголосив він.

20 квітня палата представників США проголосувала за законопроєкт про допомогу Україні.

Про це стало відомо з трансляції засідання Конгресу. Далі законопроєкт має підтримати Сенат та схвалити президент Джо Байден.

Документ підтримали 310 конгресменів. Проти – 112.

Документом передбачено виділення понад $60 млрд. Третина пакету – на поповнення арсеналів США, а пряма фінансова допомога – як кредит.