fbpx

Зеленський попередив олігархів про “чорну сторінку”

Головна Сторінка » Зеленський попередив олігархів про “чорну сторінку”

Тепер олігархи мають лише два шляхи.

Про це у п’ятницю заявив президент Володимир Зеленський.

“Перший стати прозорим, чесним бізнесом і працювати “в білу”.

Другий намагатися грати за старими правилами, чим розпочати чорну сторінку своєї історії”, – заявив Зеленський у Facebook.

“У 1991 році Україна відновила свою незалежність, але тривалий час залишалася залежною. Залежною від інтересів великого бізнесу й великої політики. За цей час вони не просто тісно сплелися. Між ними виріс знак дорівнює.

Як у відомій дилемі “Що було раніше?”, уже не пригадати, хто кого створив: політики, які прагнули володіти великими статками, чи власники великих статків, які прагнули володіти політиками. Очевидно одне: і перші, і другі ніколи не мали батьківщини. Україна була для них просто ресурсною базою. Державний бюджет джерелом прибутку.

А державний інтерес України незнайомими, смішними словами.

Сьогодні я підписав закон, який докорінно змінить це”, – написав.

Зеленський заявив про “правила рівні для всіх”.

“Де політики захищають інтереси понад 40 мільйонів громадян. Де бізнес існує за сприяння держави, а не за рахунок держави”, – повідомив.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доки Зеленський обіцяє рівні можливості, його оточення ганяє на номерах без штрафів

5 листопада президент підписав закон про олігархів.

Перед цим Верховна Рада усунула неузгодженості в законі. Визнавати особу олігархом буде Рада національної безпеки й оборони. Це робитиме за поданням уряду, Національного банку, члена РНБО, СБУ, Антимонопольного комітету.