Зеленський пояснив, чому Україна не збирається капітулювати перед Росією

Головна Сторінка » Зеленський пояснив, чому Україна не збирається капітулювати перед Росією

Російський диктатор Володимир Путін боїться України, бо є невпевненим у собі.

Водночас українці, незважаючи на втому, не збираються опускати руки й капітулювати перед РФ. Про це в інтерв’ю бразильським ЗМІ заявив президент Володимир Зеленський.

“Повірте, Путін боїться нас дуже сильно, я в цьому впевнений. Тому що він – сама в собі невпевнена людина. Впевнені люди з великою армією, велика держава з такими надрами ядерною зброєю не погрожують світу, сміливі люди ядерною зброєю не погрожують цивілізації, існуванню Землі, всьому живому”, – пояснив президент України.

За словами Зеленського, розуміючи це, українці повинні стояти міцно на своєму.

“Для мене психотип цього “типа” абсолютно зрозумілий. А розуміючи це, ми повинні стояти міцно на своєму”, – наголосив глава держави.

Зеленський підкреслив, що, незважаючи на втому, українці не збираються опускати руки й капітулювати перед РФ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія переозброїлася та зможе воювати проти України щонайменше два роки – WP

“Нікуди віра в Україну з України не ділася, віра людей в ЗСУ і в себе нікуди не дівається. Щодо втоми, брехати не буду – вона є. Але до цього можна по-різному ставитися, ми всі живі люди. Навіть коли ви йдете на роботу, яку любите, ви все одно ввечері повертаєтеся додому втомленим. Але це не значить, що зранку ви не підете на свою роботу”, – сказав президент.

Він підкреслив, що українці не відмовляться від планів щодо вступу до Євросоюзу й захисту своїх цінностей.

“Ми навіть не стоїмо перед таким вибором. Це наративи, які йдуть від Росії – що в Україні все погано й ініціатива в руках росіян. Це не зовсім так. В руках росіян зброя, яка на сьогодні більше, ніж той об’єм, який є в руках наших військових. Але це зараз момент такий, він непростий”, – зазначив Зеленський.

Президент сподівається, що проголосується вся допомога, крок за кроком, зброя повернеться.

“Ми будемо на це не просто розраховувати, ми за все будемо боротися”, – наголосив Зеленський.

Він додав, що для Росії, на відміну від України, “люди не важливі, для них важливі перемоги, причому не Росії, їм потрібні перемоги для Путіна”.

“А для Путіна перемога – це відновлення Радянського Союзу шляхом знищення інших народів і інших незалежних країн. Тому Україна нікуди відступати не збирається. І подивимось, у нас є відповідні технології, ми боремося, щоб було постачання від партнерів. Все дається непросто, ейфорії немає. Але руки ніхто не опускає”, – підкреслив президент.

У Росії офіційно підтвердили намір захопити Харків.

Про це під час радіоінтерв’ю сказав міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Аналітики наголошують, що Лавров став першим високопоставленим чиновником Кремля, який прямо назвав Харків можливою оперативною ціллю РФ.

За його словами, Харків “відіграє важливу роль” в ідеї президента Росії Володимира Путіна про створення демілітаризованої “санітарної зони” в Україні для захисту російських прикордонних населених пунктів від українських ударів.