Зеленський провів засідання у Кропивницькому: про що говорили

Головна Сторінка » Зеленський провів засідання у Кропивницькому: про що говорили

Президент Володимир Зеленський прибув у Кропивницький.

Провів нараду щодо стану справ у регіоні. Про це президент повідомив у Telegram.

“Кіровоградщина – один із тих регіонів, який активно допомагає країні вистояти як економічно, так і безпеково. Область відновлює потенціал своїх підприємств”, – вказав він.

Обговорили допомогу внутрішньо переміщеним особам. Майже 90 тис. з них залишилися жити в області. Важливим також є збереження та створення робочих місць.

“Окремо поспілкувалися щодо захисту об’єктів критичної інфраструктури, посилення ППО. Важливо нарощувати системи РЕБ. Дякую кожному, хто щодня додає сили нашій державі!” – підсумував президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В ООН дали похмурий прогноз для світової економіки

Президентові повідомили, що у Кіровоградській області відновили діяльність майже 94% підприємств від довоєнної кількості. Тут прийняли 84 релокованих підприємства.

Окремо йшлося про видобуток урану. Очільник уряду Денис Шмигаль і міністр енергетики Герман Галущенко доповіли про основні проблемні питання у цій сфері. Зеленський доручив опрацювати ці питання та найближчим часом запропонувати шляхи їх розв’язання.

В Україні є ризики фінансування державного бюджету у січні-лютому. Для покриття видатків активізують внутрішні ресурсів. Про це сказав міністр фінансів Сергій Марченко.