fbpx

Зеленський розкрив деталі засідання Ставки

Головна Сторінка » Зеленський розкрив деталі засідання Ставки

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного Головнокомандувача.

Засідання було розширене й детальне, включно з доповідями з передової від наших командувачів на найгарячіших напрямках, йдеться в його вечірньому відеозверненні, інформує Gazeta.ua.

Головнокомандувач Збройними силами України Валерій Залужний доповів щодо загальної фронтової ситуації та ворожих ракетних ударів по наших позиціях.

“Особливі емоції викликають доповіді щодо Донеччини, Луганщини. Робимо все, щоб стримати там ворожі атаки постійні інтенсивні штурми, яких Росія не припиняє, хоча і зазнає там шалених втрат”, сказав Зеленський.

Генерал Олександр Сирський доповів по Бахмутському та Лиманському напрямках.

“Жорстокі бої. Робимо все, щоб підтримати наших хлопців”, проінформував президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ентузіазм падає ‒ у ЗСУ прокоментували перебіг мобілізації в Україні

Генерал Олександр Тарнавський доповів щодо боїв на Авдіївському й інших напрямках. Окупанти застосовують там увесь спектр зброї, включно навіть зі сльозогінними гранатами.

“Але дуже важливо, попри весь тиск на наші сили, що лінія фронту змін не зазнала”, сказав президент.

Він подякував бійцям, усім солдатам і сержантам, офіцерам і генералам, які захищають відповідні фронтові напрямки.

“Були на Ставці доповіді й інших командувачів і керівників наших сил оборони й безпеки. Наєв, “Північ”, та ОСУВ “Одеса”, Москальов, заслухав їхні доповіді. Ситуація без суттєвих змін”, сказав Зеленський.

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов розповів щодо реальної суті російських загравань із риторикою про стратегічну зброю.

Також на зібранні були присутні міністри, заступники, секретар РНБО, вся політична верхівка.

Збройні сили України підуть у контрнаступ для відвоювання своїх територій тільки після того як відповідне рішення прийме президент на Ставці верховного головнокомандувача.

Кожне рішення про подальші дії української армії приймаються виключно на Ставці, заявив секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов.

Generated by Feedzy