Зеленський сказав про далекобійну відповідь після російського удару по Дніпру

Головна Сторінка » Зеленський сказав про далекобійну відповідь після російського удару по Дніпру

Президент Володимир Зеленський відреагував на російську ракетну атаку на Дніпро у вівторок, 2 квітня.

Глава держави сказав про далекобійну відповідь російським терористам, повідомляє Gazeta.ua.

“Зараз у Дніпрі тривають рятувальні роботи після російського ракетного удару. Зокрема, пошкоджені будівлі коледжу, дитячого садочка. Всі служби на місці. Я дякую всім, хто реагує, хто виїжджає на місця ударів, щоб якнайшвидше надати людям поміч. Це найважливіше”, – сказав Зеленський.

“Не менш важливо й те, що російські терористи отримують відповіді на їхні удари. Щоразу далекобійніші відповіді. Дякую кожному нашому воїну, усім українцям та українкам, які це забезпечують”, – заявив глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЗСУ за місяць збили майже тисячу безпілотників і поклали майже 30 тис. росіян – інфографіка

Російська система війни, кожен, хто залучений до цієї агресії, – усі вони повинні відчувати реально, що агресія їм просто так не минеться, сказав Зеленський.

“Зло повинне втрачати. І втрачатиме. І знову наголошую: ППО для України – це захист життя, це те, що має працювати. Системи ППО, які є у світі, не можуть просто припадати пилом десь на базах, коли вони можуть урятувати тисячі життів від російського терору”, – заявив президент.

Ввечері 2 квітня начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак повідомив про ракетний удар по Дніпру. Перед цим Повітряні сили Збройних сил України попереджали про ворожу керовану авіаційну ракету у напрямку Дніпра.

Внаслідок російської атаки було пошкоджено заклад освіти. Постраждали 13 людей, зокрема п’ятеро дітей.