Зеленський у відеозверненні назвав один з ключових пріоритетів року

Головна Сторінка » Зеленський у відеозверненні назвав один з ключових пріоритетів року

Від початку року й по цей час Силами оборони України збито вже 359 ударних дронів Shahed.

Влучність наших захисників неба, робота РЕБ, підтримка кожного з наших партнерів щодо повітряного щита – це буквально порятунок життів. Про це у вечірньому зверненні сказав президент Володимир Зеленський.

“Лише від минулого вечора й до ранку сьогодні вдалося знищити сорок Shahed – більшість із застосованих Росією. Майже увесь цей результат – наших мобільних вогневих груп. У різних регіонах”, – зазначив глава держави.

Зеленський наголосив, що влада працює над тим, щоб додати більше ефективності нашим мобільним вогневим групам та щоб ще більше регіонів України отримали захисні системи РЕБ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна досягла паритету з Росією за кількістю дронів

“Це – один із ключових пріоритетів року”, – наголосив президент.

Зеленський також відзначив колектив ДСНС України – кожного й кожну, хто працює на місцях влучань, ліквідує пожежі, розбирає завали.

“У кожній нашій громаді завжди є допомога, завжди є ті, хто рятує після російських обстрілів. І це також – функціональність нашої держави, це також героїзм нашого народу, усіх тих людей, які просто роблять свою роботу й цим допомагають усій Україні вистояти. Наші рятувальники, я дякую вам!”, – підкреслив Зеленський.

Вночі проти 11 лютого російські окупанти вчергове атакували Україну ударними дронами. Ворог випустив 45 БпЛА типу Shahed-136/131 з районів Балаклави та мису Чауда в тимчасово окупованому Криму.

У результаті бойової роботи сили ППО знищили 40 дронів.