fbpx

Зеленський відреагував на введення нового пакету санкцій проти РФ

Головна Сторінка » Зеленський відреагував на введення нового пакету санкцій проти РФ

Сьогодні затверджено десятий пакет санкцій Євросоюзу проти Росії за війну.

Десятий і, очевидно, не останній пакет. Про це у традиційному зверненні сказав президент України Володимир Зеленський, передає Gazeta.ua.

“Зараз, у десятому пакеті, є нові санкційні кроки проти військової промисловості та фінансового сектору держави-терориста і проти пропагандистів, які втопили у брехні російське суспільство і намагаються поширити свою брехню на весь світ. У них це точно не вийде”, запевнив президент.

Зеленський наголосив, що наші дипломати і вся держава працюють над тим, щоб розширити глобальні і, зокрема, європейські санкції ще на російську атомну галузь, на Росатом та всіх, хто причетний до ракетної програми і ядерного шантажу держави-терориста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський планує надіслати до Вашингтона “список побажань”: що в ньому

“Вже є відповідні кроки партнерів Сполучених Штатів, Британії. Очікуємо таких кроків і від Європейського Союзу”, сказав він.

Глава держави зазначив, що дуже хороший дипломатичний імпульс цього тижня дала й наша резолюція, яку було ухвалено на Генеральній Асамблеї ООН.

“Резолюція щодо миру для України, щодо територіальної цілісності для нашої держави і щодо захисту міжнародного права від агресії Росії. Фактично, ми бачимо, що сенс нашої формули миру стає основою конкретних міжнародних політико-правових рішень і їх підтримує світова більшість”, сказав президент.

За словами президента, кожен успіх наших дипломатів, кожна зовнішньополітична можливість нашої держави, кожен прояв світової уваги до українців базуються на незламності народу України, незламності наших воїнів. На тому, що Україна міцна і постійно міцнішає. Світ любить сильних. І допомагає сміливим.

“Глобальний центр сили і сміливості зараз тут, в Україні, саме в наших людях, які боронять нашу державу. Які боронять нашу землю, нашу Донеччину, нашу Луганщину, всі наші землі, де тривають дуже жорсткі і болісні бої”, підкреслив Зеленський.

25 лютого Євросоюз затвердив десятий пакет санкцій проти Росії.

Обмеження застосовано до 121 фізичної та юридичної особи. Про це у Twitter повідомив глава дипломаті ЄС Жозеп Боррель.

Введено значні нові обмеження на імпорт та експорт, заборону російських пропагандистських засобів масової інформації.

До санкційних списків потрапили, зокрема, ті, хто відповідальний за депортацію та примусове усиновлення щонайменше 6 тис. українських дітей.

Generated by Feedzy