fbpx

Зеленський відвідав у прифронтовому госпіталі поранених захисників

Головна Сторінка » Зеленський відвідав у прифронтовому госпіталі поранених захисників

Під час робочої поїздки в Донецьку область 22 березня президент України Володимир Зеленський відвідав госпіталь, у якому проходять лікування поранені українські військовослужбовці, зокрема захисники Бахмута.

Президент поспілкувався з військовими і вручив їм державні нагороди, повідомляє пресслужба Глави держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Британська розвідка повідомила про українську контратаку біля Бахмута

Українських захисників, зокрема, відзначено орденами “За мужність” ІІІ ступеня та медалями “За військову службу Україні”.

“Дякую вам за захист України та бажаю швидкого одужання”, сказав Зеленський.

Він також ознайомився з можливостями медичного закладу щодо прийому пацієнтів, оглянув комп’ютерний томограф, операційний блок і реанімаційне відділення.

Окрім того, президент вручив ордени Богдана Хмельницького ІІІ ступеня, княгині Ольги ІІІ ступеня та Данила Галицького представникам Медичних сил Збройних сил України.

“Хочу подякувати за вашу фаховість, за вашу роботу. До перемоги треба зберегти життя багатьом людям, які захищають нашу державу. Ви захищаєте її на своєму фронті. Бажаю вам здоров’я і вдячний за те, що ви це здоров’я повертаєте хлопцям і дівчатам, які на фронті”, зазначив Зеленський.

Президент Володимир Зеленський 22 березня з робочою поїздкою побував у Донецькій області. Він також відвідав передові позиції українських військових на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє пресслужба президента.

Глава держави заслухав доповіді про оперативну ситуацію та перебіг бойових дій на ділянці фронту. Військовим Зеленський вручив державні нагороди.

Generated by Feedzy