Зеленський висловився щодо втручання генералів у політику

Головна Сторінка » Зеленський висловився щодо втручання генералів у політику

Втручання генералів у політику – помилка, яка ставить під загрозу національну єдність.

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю The Sun висловив свою думку щодо військових, які хочуть стати політиками. Він також відреагував на статтю головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про “глухий кут” у війні з РФ та малоймовірність прориву.

“Вище керівництво, якщо стане політичним, ризикує отримати непокору з боку своїх підлеглих військових. Різні політичні сили штовхають військових у політику. Це пішло після 2014 року, коли кожна політична партія хотіла якихось військових, зірок війни. Вважаю, це була дуже велика помилка. Їх штовхнули в політику, а згодом вони втратили репутацію”, – заявив Зеленський.

Якщо військовий вирішив займатися політикою, то це його право, але тоді йому буде не до війни, вважає президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Подоляк зробив заяву про конфлікт між Зеленським і Залужним

“Якщо ти керуєш війною з думкою, що завтра будеш займатися політикою чи виборами, то в своїх словах і на передовій ти поводишся як політик, а не як військовий. А це величезна помилка. При всій повазі до генерала Залужного і до всіх командирів, які на полі бою, є абсолютне розуміння ієрархії, і все. Їх не може бути двох, трьох, чотирьох. Вона одна, за законом і в умовах війни про це не може бути й мови. Це не веде до єдності нації”, – додав Зеленський.

У президента Володимира Зеленського та головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного єдина позиція та мета – перемогти у війні проти Росії.

Про це в інтерв’ю ведучій 1+1 Наталії Мосейчук заявив керівник Офіса президента Андрій Єрмак.

На запитання, чи мають під собою підґрунтя розмови про те, що Зеленський збирається замінити Залужного на якогось іншого головкома, керівник ОП каже, що “не чув про це і не має такої інформації”.