Зеленський заговорив про закінчення війни

Головна Сторінка » Зеленський заговорив про закінчення війни

Україна не може дозволити собі “заморожений конфлікт” з патовою ситуацією, тому повинна його закінчити.

Закінчення війни може бути різним, але воно потрібне. Про це на зустрічі з африканськими журналістами у середу в Києві заявив президент Володимир Зеленський, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Якщо це патова ситуація і заморожений конфлікт, ми маємо чесно сказати, що наші діти будуть воювати. Або наші онуки будуть воювати. Ми вже втратили дуже багатьох людей. Чи хочемо ми так жити, знаючи, що ми роститимемо дітей, які точно потім воюватимуть? Патова ситуація – це тимчасова слабкість. Якщо ми хочемо закінчити війну, ми повинні її закінчити”, – заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому насправді вигідна “патова ситуація” в Україні

На переконання президента, це закінчення може бути різним, але воно потрібне, і “зло повинно постраждати”.

Зеленський пояснив, що під закінченням війни розуміє ситуацію, коли Росія почне поважати територіальну цілісність і статут ООН та виведе війська з території України.

“Так, це ще не повернення справедливості, тому що потрібно щось робити з тим, що вони тут накоїли. Це не вирішить усіх питань, але це точно вже закінчення війни”, – підкреслив президент України.

Україна розглядає можливість зміни своєї стратегії війни з РФ.

Зокрема, військові придумують різні плани, різні операції, щоб швидше просуватися вперед і завдавати несподіваних ударів по ворогу. Про це в інтерв’ю NBC News заявив президент Володимир Зеленський.

Зеленський також спростував нещодавні заяви американських військових, інших союзників і навіть головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про те, що війна зайшла в глухий кут після 20 місяців запеклих боїв.