Зеленський: зараз ми на вирішальному етапі боротьби

Головна Сторінка » Зеленський: зараз ми на вирішальному етапі боротьби

Президент Володимир Зеленський взяв участь у церемонії випуску офіцерів Національної академії і Київського інституту Національної гвардії.

Зараз вирішальний етап боротьби. Про це Зеленський сказав під час виступу.

“Ми зараз на вирішальному етапі боротьби за нашу незалежність, суверенітет, боротьби за Україну, яка триває протягом століть, стала змістом життя різних поколінь нашого народу. Я не маю сумнівів, що нам вдасться захистити Україну й вибороти для українського народу довготривалу безпеку, свободу й мир”, сказав глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Залужний показав на відео знищення російських кораблів

Ми повинні зробити все, щоб пришвидшити перемогу, заявив Зеленський.

“Я вірю, що ваші дії наближатимуть нашу спільну українську мету. І нехай ваш характер проявить свою сталевість у боротьбі з окупантом”, сказав президент.

У п’ятницю відбувся випуск 334 офіцерів, серед яких 263 випускники Національної академії і 71 випускник Київського інституту Нацгвардії.

11 випускників закінчили виші із золотою медаллю, 22 мають статус учасників бойових дій.

Президент висловив подяку всім бійцям, керівництву, офіцерам.

“334 офіцери, яким належить за будь-яких обставин примножувати славу України, захищати волю України, дбати про українців та українок, які будуть поруч: у ваших підрозділах, на ваших позиціях, на ваших ділянках фронту чи будь-де іще, де ви будете діяти. Вірю, що ви зможете гідно пройти цей шлях”, звернувся глава держави.

Бійці Національної гвардії спільно зі Збройними силами знищили ворожий спостережний пункт і схрон з боєприпасами на Донецькому напрямку.

На Бахмутському напрямку нацгвардійці знищили вантажівку з боєприпасами російських окупантів.