fbpx

Зеленський заявив про “необхідні рішення” в Норманді

Головна Сторінка » Зеленський заявив про “необхідні рішення” в Норманді

Президент України Володимир Зеленський заявив, що настав час “предметно домовлятися” про припинення конфлікту на Донбасі.

Про це сказав на зустрічі із радником канцлера Німеччини з питань зовнішньої політики Єнсом Пльотнером і радником президента Франції Еммануелем Бонном.

Ті відвідали Київ після переговорів в Москві щодо продовження діалогу в “нормандському форматі”.

“Настав час предметно домовлятися про припинення конфлікту, і ми готові до необхідних рішень під час нового саміту лідерів чотирьох країн”, заявив Зеленський.

Співрозмовники обмінялися думками щодо теперішньої ситуації і обговорили подальші кроки для мирного врегулювання російсько-українського конфлікту, а також деескалації ситуації на кордонах України, повідомив сайт глави держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Донбасі підірвалися двоє українських воїнів

Україна передала німецькому і французькому радникам лідерів країн детальну інформацію щодо імплементації Мінських домовленостей і рішень останнього саміту 2019 року в Парижі.

7 січня президент Франції Еммануель Макрон заявив, що його країна і Німеччина ініцюють зустріч у “нормандському форматі” протягом найближчих тижнів.

Зеленський зустрічався з Путіним у грудні 2019 року під час засідання “нормандської четвірки” в Парижі. Відтоді зустрічей із президентом країни-агресора не було.