fbpx

Зеленський зробив заяву з приводу головування РФ у Радбезі ООН

Головна Сторінка » Зеленський зробив заяву з приводу головування РФ у Радбезі ООН

1 квітня держава-терорист Росія почала головувати в Раді Безпеки ООН.

Це в черговий раз доводить повне банкрутство таких інституцій. Про це під час звернення наприкінці 402-го дня війни заявив президент України Володимир Зеленський, передає Gazeta.ua.

“На жаль, ми маємо й новину очевидно абсурдну і деструктивну. Сьогодні держава-терорист почала головувати в Раді Безпеки ООН. Вчора російська армія вбила ще одну українську дитину пʼятимісячного хлопчика, його звали Данило. З Авдіївки, на Донбасі, разом із батьками. Батьки поранені. Російська артилерія… Один із сотень артилерійських обстрілів, які держава-терорист здійснює щодобово”, сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія очолила Раду безпеки ООН

Зеленський не розуміє, як при цьому Росія головує в Радбезі ООН.

“Складно уявити щось таке, що більше доводить повне банкрутство таких інституцій… Немає такої форми терору, який ще не був би здійснений Росією. І не буде такої причини, яка зупинить реформу глобальних інституцій, зокрема Радбезу ООН”, зазначив глава держави.

Він наголосив, що повинна відбутися реформа, яка вже очевидно назріла.

“Щоб держава-терорист і будь-яка інша держава, яка хоче бути терористом, не могла зруйнувати мир. Терористи повинні програти, повинні відповідати за терор, а не головувати будь-де”, підкреслив Зеленський.

У суботу, 1 квітня, президент України Володимир Зеленський запровадив санкції проти тих, хто працює на російську агресію.

Він повідомив, що у списку посадовці держави-агресора, її ВПК сотні компаній, а також колаборанти. Йдеться про більш ніж 650 нових санкційних осіб. Про це глава держави повідомив у зверненні наприкінці 402-го дня війни.

Зеленський запевнив, що РНБО продовжить цю роботу у цьому напрямку.

Generated by Feedzy