Землю накриває магнітна буря червоного рівня. Чим вона небезпечна

Головна Сторінка » Землю накриває магнітна буря червоного рівня. Чим вона небезпечна

12 лютого Землю накриває магнітна буря. Її потужність сягне 5 балів.

Причиною появи її став потужний спалах на Сонці. Його силу оцінили, як Х3. 3-class flare це вважається одним із найсильніших показників, повідомляє Meteoprog.

Спалах уже призвів до проблем з радіозв’язком у південній півкулі Землі. Потік частинок від Сонця встиг досягти нашої планети.

13 лютого геомагнітна активність зросте до 6 балів із 9 можливих.

Магнітна буря спаде 15 лютого. В цей час K-індекс повернеться до безпечних значень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи справді магнітна буря впливає на організм: пояснення експертів

У цей період метеозалежні люди можуть страждати від підвищеної втоми, головних болів, порушень сну. Також можуть траплятись загострення різних хронічних хвороб, зокрема серцево-судинних. Тому таким людям варто стежити за своїм станом і тримати напоготові всі необхідні ліки.

Важливо також у цей період намагатись уникати стресів і дотримуватися правильного режиму дня. Варто обмежити споживання важкої та шкідливої їжі. Більше часу гуляйте на вулиці, рухайтесь, пити багато води.

У лютому прогнозують кілька магнітних бур, які можуть впливати на метеозалежних людей. Прогноз передбачає три магнітні бурі.

Але важливо пам’ятати, що прогноз на такий тривалий період є неточним і може змінюватися протягом лютого, оскільки передбачити поведінку Сонця за місяць неможливо.