fbpx

Жерар Піке уперше відверто прокоментував розрив із Шакірою

Головна Сторінка » Жерар Піке уперше відверто прокоментував розрив із Шакірою

Іспанський футболіст 36-річний Жерар Піке уперше відверто прокоментував розрив із колумбійською співачкою 46-річною Шакірою.

На відміну від емоційної колишньої, спортсмен висловився дуже стисло, передає Billboard.

“На кожному з нас лежить відповідальність за те, щоб намагатися робити якнайкраще заради дітей. Робота кожного з батьків захищати своїх дітей. На цьому я зосереджений як батько. Проблема в тому, як люди це сприймають або як це подає преса. Я продовжую робити те, що хочу. Хочу залишатися вірним самому собі”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гола і мокра: Геллі Беррі показала відверті фото з ванної

Футболіст запевнив, що не має наміру витрачати купу грошей на те, аби відбілити свій імідж в очах публіки.

“Мене цікавить лише думка тих, кого я люблю. Решта мене не обходить. Я спрямовую свою енергію, щоб бути зі своїми та віддавати їм те, що маю. Я дуже щасливий. У моєму житті відбулися зміни. Я навчився берегти щастя”, додав Піке.

Стосунки Шакіри і Жерара Піке тривали 12 років. Пара має двох синів. На початку червня Шакіра повідомила про розрив із футболістом через його подружні зради.

Пізніше висміяла свого колишнього у новій пісні з музикантом Bizarrap. Новий запальний трек за добу набрав рекордну кількість переглядів понад 65 млн. У треку Шакіра заспівала доволі провокативні рядки і дала зрозуміти колишньому, що вона “краща за двох 22-річних”.

Згодом співачка різко висловилася про нову дівчину Піке 23-річну Клару Чіа. За словами Шакіри, для обраниці колишнього є місце в пеклі.

Generated by Feedzy