fbpx

Жінці та її доньці відірвало ноги: історія сім’ї, яка вижила після обстрілу Краматорська

Головна Сторінка » Жінці та її доньці відірвало ноги: історія сім’ї, яка вижила після обстрілу Краматорська

У результаті ракетного удару, який завдали російські окупанти по вокзалу Краматорська 8 квітня, 11-річна дівчинка Яна лишилися ніг. Її матері Наталії також відірвало одну кінцівку.

Сину постраждалої Ярославу дивом вдалося вціліти. Зараз родина з селища Новгородське Бахмутського району Донецької області перебуває в одній із дитячих лікарень Львова, розповідає Перше медичне об’єднання Львова у Facebook.

“Рідний тато діток помер, вітчим пішов воювати. На початку квітня мама Наталя вирішила вивезти дітей з-під обстрілів. З валізами вони приїхали на вокзал. Поки чекали потяга, Яна попросила в мами чаю, що його на пероні готували волонтери. Ярослав лишився стерегти речі в приміщення. Коли мама з сестричкою вийшли надвір, пролунав вибух.

Наталя, яка досі не може собі пробачити того походу за чаєм, пригадує: коли розплющила очі, все було в крові. Потім побачила, що у доньки немає ніг. А після того, як не змогла підвестися, зрозуміла, що і сама без однієї кінцівки”, – йдеться в повідомленні.

Уже декілька тижнів родина проходить лікування в дитячій лікарні.

“Наляканих сюди їх доправив евакуаційний потяг. Нині дітки і мама вже усміхаються, бо нарешті в безпеці. З подарунками до них постійно приходять волонтери і знаменитості. Ще одна хороша новина: зовсім скоро сім’я вирушить на протезування та реабілітацію до США”, – зазначили в пресслужбі.

Доповнюється.