Зі “Слуг народу” пішов нардеп, який подавав на розгляд “дивні” закони: каже, що партію “зливають”

Головна Сторінка » Зі “Слуг народу” пішов нардеп, який подавав на розгляд “дивні” закони: каже, що партію “зливають”

Народний депутат України Георгій Мазурашу вийшов з партії “Слуга народу”.

Він не побачив “очищення” її рядів і заявив, що партію “зливають”, повідомив нардеп у Facebook

“У свою першу в житті партію “Слуга Народу” вступив навесні 2021 року, повіривши (наївно, як виявилось) у твердий намір і перспективи очистити політичну силу, яку представляю в парламенті, від тих, які “злили” місцеві вибори, повисувавши від “СН” немало вчорашніх плюючих у Зеленського та його прихильників”, – написав Мазурашу.

Він очікував “очищення” партії і роботи по поверненню довіри з боку “дезорієнтованих прихильників партії”.

“Більше того, навіть саму партію, як бачу, поступово передають в руки опонентів, які тепер типу стали “своїми”, або просто “так треба” комусь”, – наголосив Мазурашу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Для українців хочуть створити ще одне свято

Мазурашу при цьому залишається у фракції “Слуга народу”, адже вихід з фракції не призвів би до втрати мандату, бо він обирався не по списку партії.

Нардеп заявив, що йому вже достатньо не комфортно перебувати там разом з деякими особами, які працюють проти інтересів України та народу.

“За майже 4,5 років роботи в парламенті рідна фракція не підтримала жодного з понад 70 законопроектів. Колеги по фракції не підтримали його альтернативний “до “диверсійного”, антиконституційного, “кріпацького” і антинародного урядового законопроекту” про мобілізацію”, – прокоментував він.

Мазурашу обирався в 203 окрузі Чернівецької області як представник команди “Слуга народу”. Повернення в статус безпартійного сталося ще 24 січня 2024 року.

Законопроекти, які пропонував на розгляд Верховної Ради України Мазурашу, викликали неоднозначну реакцію і навіть скандали.

Зокрема, в 2020 році він зареєстрував законопроект “щодо охорони сім’ї, дитинства, материнства і батьківства”, яким пропонував ввести штрафи за “пропаганду гомосексуалізму та трансгендеризму”.

В травні 2022 року Мазурашу разом, зокрема, з нардепкою Мар’яною Безуглою зареєстрував законопроєкт про право вбивати солдатів, якщо ті самовільно залишать місця дислокацій і не виконуватимуть наказів командування.

У квітні 2023 року він разом з кількома колегами вніс законопроект, яким передбачалося карати українців за критику влади у соцмережах. Під виглядом боротьби з ботофермами пропонувалося доповнити Кримінальний кодекс штрафами, виправними роботами та навіть позбавлення волі для громадян, які здійснюють у соцмережах (під вигаданими іменами) “втручання у діяльність фізичних і юридичних осіб”.