Зінченко став чемпіоном Англії: неймовірна розв’язка в останньому турі АПЛ

Головна Сторінка » Зінченко став чемпіоном Англії: неймовірна розв’язка в останньому турі АПЛ

“Манчестер Сіті” відстояв чемпіонський титул в англійській Прем’єр-лізі.

Команда Олександра Зінченка здобула феєричну перемогу в останньому турі над “Астон Віллою” – 3:2.

“Сіті” пропустив двічі та до 69-ї хв. програвав 0:2. За гостей відзначилися Метті Кеш і Філіппе Коутіньйо.

Однак буквально за декілька хвилин наприкінці матчу “містяни” забили тричі. Дубль оформив Ількай Ґюндоґан, а Зінченко асистував Родрі під час другого взяття воріт.

У паралельному матчі “Ліверпуль” пропустив від “Вулвергемтона” вже на старті поєдинку. Гол забив Педру Нету.

Проте у середині першого тайму Садіо Мане зрівняв рахунок, а на 84-й хв. Мохамед Салах вивів мерсисайдців уперед.

Ендрю Робертсон зробив рахунок 3:1, та доля чемпіонства була в ногах “Сіті”.

“Манчестер Сіті” втримав перемогу над “Астон Віллою” та став чемпіоном, випередивши “Ліверпуль” на одне очко.

Поточного сезону Зінченко відіграв 28 матчів за “Манчестер Сіті” в усіх турнірах, зробив п’ять результативних передач.

Для українця це вже четвертий чемпіонський титул в АПЛ. Для його команди – восьмий в історії.