Зірка серіалу “Коли ми вдома” має серйозні проблеми зі здоров’ям

Home Новини звідусіль Зірка серіалу “Коли ми вдома” має серйозні проблеми зі здоров’ям

Заслужена артистка України, зірка серіалу “Коли ми вдома” Тетяна Шеліга має серйозні проблеми зі здоров’ям.

Донька акторки – Анастасія Савицька-Шеліга – заявила, що знаменитість перебуває у важкому стані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Віктора Павліка знову лягла під ніж: фото до та після пластичної операції

“Мама, Тетяна Шеліга, в дуже тяжкому стані. Телефоном майже не користується. Я ні в кого нічого не прошу…”, – написала жінка.

Що саме трапилося – невідомо. У 2022 році Шеліга перенесла серйозну операцію на серці. Вона потрапила до лікарні із закритою аортою на 99%.

Зірка “Ліги сміху” Олександр Венедчук, якому у січні зробили операцію через крововилив у мозок, вперше показався на публіці. Комік з’явився на зйомках шоу “Ветерани космічних військ”. Перед камерою постав у шапці та картатій сорочці.