Зірковий дизайнер назвав головні архетипи стилю: перевірте свій

Головна Сторінка » Зірковий дизайнер назвав головні архетипи стилю: перевірте свій

Архетипи – це ролі та образи, які ми граємо у житті. В стилі вони відповідають на ключове питання: а якою я є людиною і що для мене справжнього важливо?

Дизайнер Андре Тан назвав шість головних класифікацій. Про це написав у Instagram.

Безневинний

Невиправний оптиміст, здатний заряджати своїм позитивом всіх навколо. Його головний талант – надихати. Вибирає життєстверджуючі кольори. Можна побачити милі деталі, навіть трохи дитячі: намистини, ґудзики та чарівні малюнки.

Шукач

Дуже мінливий, легко підлаштовується під навколишнє середовище.”Свій серед чужих” – це про нього. Ключова цінність – свобода. Любить природні кольори, носить речі у розслабленому класичному та кежуальному стилі, оскільки вони підходять до всього.

Мудрець

Віддає перевагу тому, щоб його судили за знаннями, а не за зовнішнім виглядом. Тому обирає одяг максимально стриманий, який нічого не розповідає про нього: прості форми, ахроматичні кольори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Трендові поєднання кольорів 2024 року: дивіться фото

Герой

Спрямований на результат, любить змагання і для нього важливо бути компетентним у всьому. Часто до його захоплень входить спорт та екстрім. У одязі віддає перевагу класиці, мілітарі або спортивному. Жінки або не фарбуються взагалі, або віддають перевагу червоній помаді.

Бунтар

Образ добре відомий кожному з підліткового періоду життя. В чистому вигляді зустрічається рідко, але його легко помітити в натовпі за любов’ю до чорного, заклепок, шипів.

Маг

Люди не з цього світу: захоплені темами майбутнього (нові технології, штучний інтелект і метавсесвіти). У стилі це найчастіше відображається в етнічних або футуристичних мотивах.

Раніше ми розповідали про трендові ідеї, як одягати шарф цієї зими. Пропонуємо пригадати п’ять найрозповсюдженіших варіантів.